da

 آسمان فرصت پرواز بلند است، اگر کبوتر باشی.

فرآیند شکل گیری و توسعه فعالیت پوشش صنعت پاژ محصول تلاش، پشتکار و تجربه ارزنده مدیران شرکت، در رده های مختلف نظیر: مدیریت، مشاوره و اجرای پروژه های متعدد در زمینه های مرتبط با ساختمانهای صنعتی بخصوص پوششهای صنعتی، ورزشی و محافظتی میباشد.
کادر مدیریتی شرکت فعالیت اجرایی خود را از سال 1385 آغاز نموده و سپس در چهارچوب شرکت مهندسی پوشش صنعت پاژ ( پاژکو) با هدف تولید، تامین، مشاوره و اجرای محصولات پلیمری و شیمیایی و انواع پوششهای صنعتی، ورزشی، و محافظتی بر پایه رزینهای اپوکسی و پلی یورتان در پروژه های مرتبط با صنایع نفت ، گاز،و پتروشیمی و کارخانجات صنعتی از قبیل :صنایع غذایی خودرویی،دارویی،نظامی، پزشکی و پروژه های سازمانها و نهادهای دولتی و غیر دولتی و همچنین ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری ، فعالیتهای خود را با یاری خداوند متعال ،تا به امروز ادامه داده است.
تخصص و تجربه تیم فنی این مجموعه این پتانسیل را ایجاد نموده است تا پس از بررسی و شناسایی نیاز پروژه های عمرانی و ساختمانی راهکارهای کاربردی خود را مبتنی براستاندارد روز جهانی پایه گذاری نماید.
این مجموعه با توجه به ساختار سازمانی ویژه خود که بر اساس دپارتمانهای کاربردی مهندسی، تولید، تامین،مشاوره و اجراء طراحی گردیده است.واجد بخشهای تخصصی میباشد.مهمترین بخشهای تخصصی شامل: امور تولید،با مسئولیت انجام کلیه فعالیتهای طراحی و تولید مواد.امور بازرگانی،با وظیفه تهیه و تامین کلیه کالاهای مورد لزوم انجام پروژها. امور مشاوره و تیم فنی عهده دار اجرای پروژه ها.و امور بازاریابی و فروش با مسئولیت عمده مطالعات بازارمحصول و توسعه پایدار مجموعه و تنظیم قرار دادها میباشد.
امید است که در ظل توجهات حضرت حق بتوانیم. با ارائه خدمات مهندسی با کیفیت عالی، مطابق با استانداردهای مربوطه،گامی هرچند کوچک در نیل به اهداف والای آن مجموعه معزز برداریم.

شرکت پوشش صنعت پاژ ( پاژکو)

  • تهران -فلکه دوم صادقیه -بلوار اشرفی اصفهانی - ابتدای بلوار جلال آل احمد -پ 180- واحد 4
  • 09125387923
  • 44270662 -021
  • 44270825 -021
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ارسال پیام برای ما

  ایمیل ارسال نشد.   ایمیل شما ارسال شد.
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم. سیاست کوکی.من از کوکی ها در سایت استفاده می کنم. قبول کردن